...
Address

м. Київ, вул. Притисько-Микільська, 9а

Головна » ​​Публічна оферта

​​Публічна оферта

Відповідно до українського законодавства, торгівля через інтернет-магазин є дистанційною торгівлею. Договірні відносини між Покупцем і Продавцем TwoBulls & ACarriage в особі Чередниченко І. А. оформляються у вигляді публічної оферти. Натиснення кнопки “Оплатити” в інтернет-ресурсі на сторінці оформлення замовлення, означає, що Покупець, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець), згідно із законодавством, прийняв умови договору публічної оферти, які вказані нижче.
Договір публічної оферти є публічним, тобто згідно зі ст.633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх Покупців, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-предпринематель). При повній згоді з даним Договором Покупець приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару, відповідальності за недобросовісного замовлення і за невиконання умов даного договору.
Договір вважається укладеним з моменту натиснення кнопки “Оплатити” на сторінці оформлення замовлення і підтвердження його покупки. У разі необхідності, за бажанням Покупця, договір може бути оформлений в простій письмовій формі.

 

Договір публічної оферти
1. Загальні положення
1.1. Дана оферта (далі – договір) визначає особливості купівлі-продажу товару на сайті twobullsandacarriage.com. Використовується для будь-якого товару, пропонованого до продажу (купівлі) на сайті twobullsandacarriage.com. 2. Предмет договору публічної оферти
Предоставлення Покупцю доступу до всієї необхідної інформації про товар на сайті twobullsandacarriage.com.
3. Момент укладання договору
3.1 Текст даного Договору є публічною офертою і діє для всіх відвідувачей інтернет-ресурсу twobullsandacarriage.com, які мають намір, бажання і можливість придбати товари Продавця TwoBulls & ACarriage.
3.2 Акцепт оферти – придбання товару в порядку, визначеним цим договором, за цінами, вказаними на інтернет-ресурсі twobullsandacarriage.com і згоду з умовами оплати товару.
3.3 Факт придбання Товару є незаперечним прийняттям Покупцем умов даного Договору. Покупець, який скористався послугами twobullsandacarriage.com, Розглядається як особа, яка вступила з Продавцем у договірні відносини.
4. Права і обов’язки сторін
4.1 Продавець зобов’язується передати Покупцеві куплений ним на сайті товар.
4.2 З моменту укладення цього Договору Продавець зобов’язується забезпечити в повній мірі всі обов’язки перед Покупцем, відповідно до умов, обумовленими спільно сайтом twobullsandacarriage.com і цим договором.
4.3 Продавець зобов’язується не разглошати якусь приватну інформацію про Покупця і не давати доступ до цієї інформації третім особам, крім випадків, коли це передбачено законодавством або за бажанням самого Покупця.
4.4 Продавець має право відправляти листи рекламного та інформаційного характеру Покупцям.
4.5 Покупець зобов’язується до моменту укладення Договору ознайомитися зі змістом Договору, умовами Договору і тарифами (цінами), пропонованими Продавцем на всіх сторінках сайту twobullsandacarriage.com.
4.6 Для виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем останній повинен повідомити всі необхідні дані, які однозначно іднтіфікують його як Покупця, і достатні для надання Покупцеві сплаченого ним Товару.
5. Інші умови
5.1 Інформація про Товари представлена на основному сайті.
5.2 Всі суперечки і розбіжності, що виникають при виконанні сторонами зобов’язань за цим Договором, вирішуються шляхом переговорів. У разі неможливості їх усунення, сторони мають право звернутися за судовим захистом своїх інтересів.

 

Надішліть ваш відгук

Ми вам передзвонимо

щоб узгодити деталі замовлення
Ми вам передзвонимо